Ev veya işyerinize İç Oda Kapısı yaptırmak istiyor ama ürünler ve fiyatları hakkında bir ön araştırma yaparak bilgi sahibi olmak istiyorsanız doğru adreseteklif’tesiniz.

Birçok firma veya ustayı evinize çağırarak, keşif yaptırmanıza veya telefonda eksik bilgi ve fiyat kirliliği yaşayarak hem zaman kaybına hem de kafanızın karışmasına gerek yok…

Size özel fiyatlara Duşakabin Teklifi Al butonunu kullanarak güvenilir ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Size fiyat teklifimizi gönderiyoruz. (Stokta bulunan ürünlerimiz ve kodları için tıklayınız)

DuşaKabin Hakkında Genel Bilgiler...

Duşakabinler, banyolara dekoratif bir görüntü desteği sağlayan ve bunun yanı sıra duş alma esnasında oluşacak su sıçramalarının önünü alarak sıcak havanın muhafazasını sağlayan işlevsel banyo ürünlerinin başındadır.

Suyun banyo yüzeyine sıçramasını engelleyerek, hem temizlik eziyetinden kurtulmanıza hem de banyoda bulunan elektronik eşyaların tüketim ömrünün daha uzun olmasına katkı sağlar.

Duşakabinler ; banyoda kullanılan dolap, seramik, ayna ve duvar renkleri ile bütünleştiğinde oldukça hoş ve estetik görüntü sağlarlar.

Duşakabinler ; şekline, kapısına, kullanılan cam çeşidine, ölçüsüne göre, pek çok model ve renk seçeneğine sahiptir.

Montajı biten duşakabini, silikonların kuruması için 1 gün kullanmamanızı tavsiye ederiz.

Duşakabin konusunda yeterli tecrübeye sahip, çözüm ortağımız 3 ayrı firmadan, size özel fiyatlara Duşakabin Teklifi Al butonunu kullanarak güvenilir ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Teklif formuyla gönderdiğiniz ölçü ve model koduna göre, size fiyat teklifimizi gönderiyoruz.