adreseteklif.com web sitesi, SSL sertifikalı güvenlikli bir web sitesidir. adreseteklif.com ekibine web sitesini ziyaret ettiğiniz ilk andan, işin bitimine kadar her adımda rahatlıkla güvenebilirsiniz. adreseteklif.com ailesi olarak, bizlerde günlük hayatta sizin gibi tüketiciyiz ve satın aldığımız ürünlerde garanti şartları bizi de yakından ilgilendiriyor..

GARANTİ SÜRESİ NASIL BAŞLAR ?

Seçtiğiniz ürün için, size özel verdiğimiz teklife prensipte evet dedikten sonra, imalat ölçüsü almak ve sözleşme imzalamak için sizi ziyaret ediyor, sonrasında imalata başlıyoruz.

Montaj sonrası ürünü kontrol ederek, imzaladığınız teslim tutanağının 1 nüshasını, (ürün hakkında sıkça karşılaşılan kullanıcı hataları ve genel bilgileri vererek) size teslim ederek, 2 yıl boyunca geçerli olacak Garanti sürenizi başlatıyoruz. 2 yıl ayar ve servis hizmetleri ücretsizdir. (Resmi Gazetede yayınlanmış olan Garanti Belgesi Yönetmenliğine göre,Garanti Süresi 2 yıldır)

GARANTİ KAPSAMINA GİRMEYEN DURUMLAR ?

Kullanım kaynaklı hatalar, garanti kapsamına girmemektedir. Kullanım kaynaklı hata olup olmadığı, sizin beyanlarınızdan veya servis ekibimizin yerinde yapacağı tespitle mümkündür.

Elektronik veya akıllı-dijital ürünler satmadığımızdan dolayı, sorunlu-karmaşık veya çok maliyetli garanti süreçlerini sizlere yaşatmamakta kararlıyız. Sizlere kaliteli ve uygun fiyata memnun edici hizmet vermek istiyoruz.

Bazı basit kullanıcı hataları ; Pencere kolunun kapalı konumda iken yanlış açıda bırakılması, çift açılım(üstten açılım) pencerelerin yanlış kullanımı, balkon kapılarının koldan kilitlenmeden kullanılması, aşırı zorlama veya kilitli haldeyken yanlış baskı ile kırılan ispanyolet,göbek, kol gibi aksesuarlar, fırtınalı havalarda açık bırakılan kapı-pencere kanatları ve kırılan menteşeler, camlar,bozulan ayarlar içeri giren hava ve ses, kanat menteşe kısmına konan kapanmayı önleyen maddeler, zamaklardan dolayı kapanmayan kanatlar, kimyasallar veya sivri cisimler ile temizlenen conta-pvc-cam yüzeyler ve en tehlikelisi ‘’Ben yaparım’’ diyerek arıza halletmeye çalışan yetkisiz ve bilgisiz kişiler….

Yukarıda aklımıza gelen bazı kullanıcı hataları, Cam Balkon-Panjur ve diğer ürünlerimiz için de benzerlik göstermektedir.