Ev veya işyerinize İç Oda Kapısı yaptırmak istiyor ama ürünler ve fiyatları hakkında bir ön araştırma yaparak bilgi sahibi olmak istiyorsanız doğru adreseteklif’tesiniz.

Birçok firma veya ustayı evinize çağırarak, keşif yaptırmanıza veya telefonda eksik bilgi ve fiyat kirliliği yaşayarak hem zaman kaybına hem de kafanızın karışmasına gerek yok…

Size özel fiyatlara İç Oda Kapısı Teklifi Al butonunu kullanarak güvenilir ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Teklif formuyla gönderdiğiniz ölçü ve modele göre, size fiyat teklifimizi gönderiyoruz. (Stokta bulunan ürünlerimiz ve kodları için tıklayınız)

İç Oda Kapıları Hakkında Genel Bilgiler...

İç kapılar da en çok tercih edilen kapılar ; Amerikan kapı, melamin kapı, kompozit kapı ve lake kapılardır. Bu kapılardan amerikan kapı, maliyet olarak daha uygun olduğundan dolayı tercih sebebidir. Melamin kapı ise amerikan kapılardan sonra gelen iç oda kapı çeşitleri arasındadır. Kompozit kapı modelinin tercih sebebi ise, suya dayanıklı olması ve yalıtımlı olmasındandır.

Lake kapılar en kaliteli kapılar olup, bu kaliteye oranla fiyatları en yüksek olan kapılardır. Lake kapılar, panelden değil, iki yüzeyinde de minimum 4 mm olacak şekilde MDF’den üretilir. MDF üzerindeki desenler CNC tezgahta çizilmektedir.

Aynı zamanda Lake kapıların yüzeyleri Amerikan kapılardaki gibi desenli değil, pürüzsüzdür. Bunun sebebi ise yüzeyine astar ve zımpara çalışması yapılmasındandır. Bu sayede çok şık görünür ve bu özelliği talep edilmesini de sağlamaktadır. Lake kapılarının yüzeyine yaldız veya varak çalışmaları yapılarak çok süslü modeller elde edilebilir.