Cam Balkon veya Panjur yaptıran müşterilerimizin evlerindeki, pvc pencere ve kapılarını ücretsiz kontrol ederek ayarlarını yapıp, verimli kullanım ile ilgili bilgilendirme yapıyoruz. (Parça değişimi, tamir,sök-tak, silikon çekimi vs işlemler ücrete tabii olup, ayrıca randevu verilmektedir.)

Pvc Pencere ve Kapı yaptıran müşterilerimizin evlerindeki, diğer pvc pencere ve kapılarını ücretsiz kontrol ederek ayarlarını yapıp, verimli kullanım ile ilgili bilgilendirme yapıyoruz. (Parça değişimi, tamir, sök-tak, silikon çekimi vs işlemler ücrete tabii olup, ayrıca randevu verilmektedir.)

Garaj Kapısı veya Kepenk yaptıran müşterilerimizin evlerindeki, panjurları ücretsiz kontrol ederek ayarlarını yapıp, verimli kullanım ile ilgili bilgilendirme yapıyoruz. (Parça değişimi, tamir, sök-tak, silikon çekimi vs işlemler ücrete tabii olup, ayrıca randevu verilmektedir.)

Pvc Pencere, Cam Balkon, Panjur-Kepenk arızası için hizmet alan müşterilerimizin, yeni yaptırmayı düşündükleri işlerde, verilen teklif üzerinden extra % 10 indirim ve taksit imkanı sağlıyoruz.

Mutfak Dolabı yaptıran müşterilerimizin evlerindeki, iç oda kapılarını ücretsiz kontrol ederek ayarlarını yapıp, verimli kullanım ile bilgilendirme yapıyoruz. (Parça değişimi, tamir,sök-tak, vs işlemler ücrete tabii olup, ayrıca randevu verilmektedir.)

Mutfak Dolabı yaptıran müşterilerimiz, eğer iç oda kapılarını değiştirmek isterse, verilen teklif üzerinden extra % 10 indirim ve taksit imkanı sağlıyoruz.