Ev veya işyerinize Mutfak Dolabı istiyor ama ürünler ve fiyatları hakkında bir ön araştırma yaparak bilgi sahibi olmak istiyorsanız doğru adreseteklif’tesiniz.

Kış Bahçesi dekorasyonlarında ; katlanır cam, sürme cam, tek cam-ısıcam, giyotin, pvc kapı,sürme, hbsb gibi çok fazla ürün seçeneği vardır. O açıdan, yerinde keşif yaparak sizin isteklerinizi, bizim öneri ve seçeneklerimizle birleştirmek daha sağlıklı olacaktır.

Size özel TAHMİNİ fiyatlara Mutfak Dolabı Teklifi Al butonunu kullanarak güvenilir ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Teklif formuyla gönderdiğiniz ölçü ve modele göre, size fiyat teklifimizi gönderiyoruz. (Mutfak Dolapları çok çeşit ve çok özellikli olduğundan fiyatımız TAHMİNİ’dir.)

Mutfak Dolapları Hakkında Genel Bilgiler…

Mutfak dolabı modelleri, çok farklı renklerde ve desenlerde üretilebilmektedir. Aklınıza gelebilecek her türlü tasarımda ve ölçüde mutfak dolapları imal edilebilmektedir. Yüzeyinde ağaç desenler, kabartmalı desenler, parlak desenler, mermer desenleri, oyma desenler gibi birçok desen seçeneği bulunmaktadır.

Melamin mutfak dolapları : En çok tercih edilen ve en uygun fiyatlı mutfak dolaplarıdır. Melamin kaplama kağıt bazlı bir dolap kaplma malzemesidir. Zengin renk seçeneği ve aynı zamanda zengin desen seçenekleri de bulunmaktadır. Yüzeyi genellikle mat bir yapıya sahiptir. Dayanıklı ve su geçirmeyen dolap malzemesidir ve uzun süreler güvenle kullanılabilir.

High Gloss mutfak dolapları : Genellikle parlak bir yüzeye sahiptir. Çok farklı mermer ve ağaç desenli seçenekleri bulunmaktadır. Mermer desenleri, ağaç desenleri gibi çok çeşitli seçenekler bulunmaktadır. High Gloss mutfak dolapları dayanıklı ve su geçirmez bir dolap malzemesidir. Şık ve ışıl ışıl bir mutfak dolabı için, High Gloss tercih edilebilir.

Akrilik mutfak dolabı : En uzun ömürlü ve yüzeyi parlak ve mat seçeneğe sahip mutfak dolaplarıdır. Genellikle parlak yüzeye sahip desenler tercih edilmektedir. Akrilik kapak popüler bir kapak çeşididir. Akrilik mutfaklar su geçirme, sararma yapmaz ve çizilmelere karşı dayanıklıdır. Düz renk seçeneklerine sahiptir ve yüzeyi parlak veya mat olabilmektedir. Oyma desenler veya cam kapak yapılamamaktadır. Kısacası Akrilik mutfaklar en kaliteli mutfak dolaplarıdır.

Membran mutfak dolapları : Yüzeyi oyma desenlerine sahip kaliteli ve yüzeyi Membran kaplama olan mutfak dolaplarıdır. İç malzemesi olarak MDF kullanılmaktadır. Desenler CNC tezgah üzerinde bu MDF üzerine çizilir ve daha sonra Membran kaplama ile kaplanır. Membran kapak seçenekleri çok zengin bir seçeneğe sahiptir.

Lake mutfak dolapları : Yüzeyine lake boya uygulaması yapılan mutfak dolaplarıdır. Genellikle bu dolapların gövdeleri Melamin kaplı MDF olarak yapılır ve kapakları Lake kapak olarak yapılmaktadır. Lake mutfakların en önemli özelliği istenilen tüm renklerde üretilebilmesi ve daha sonradan istenildiği takdirde boyanabilir olmasıdır. Lake kapaklar üzerine CNC tezgahta desenler çizilebilen kapaklardır. Lake mutfaklarda tercihen cam kapak da yapılabilmektedir.

Mutfak dolabı fiyatları, kullanılan malzemeye göre farklılık göstermektedir. İsteklerinize göre düzenlenecek tasarım ve bu tasarımda kullanılacak aksesuarlara göre fiyatlarda farklılık olacaktır. Mutfak Dolabı Teklifi Al butonunu kullanarak Teklif formuyla gönderdiğiniz ölçü ve modele göre, size fiyat teklifimizi gönderiyoruz. (Mutfak Dolapları çok çeşit ve çok özellikli olduğundan fiyatımız TAHMİNİ’dir.)

Mutfak dolaplarını fiyatlarına göre en düşükten, yükseğe göre sıralarsak ; Melamin, High Gloss, Membran, Akrilik ve Lake mutfak dolaplarıdır.