Niçin Biz

Türkiye’de bir ilk ; adreseteklif.com içerik ve ürün çeşitliliği olarak benzersizdir. İddia ediyoruz, adreseteklif.com ayarında, bir başka web sayfası bulamazsınız.

İhtiyacınız olan ürün ve hizmetleri ; Özellikleri, çizimleri, fiyat ve montaj tarihleri ile beraber, (1 nüshasını size verdiğimiz) sözleşmemize yazarak, olumsuz sürprizlere karşı sizleri koruyoruz.

Sizin piyasadan alacağınız fiyatların daha altında ve daha kaliteli, hem de garantili hizmet sunuyoruz.

Montaj sonrası (1 nüshasını size verdiğimiz) teslim formu ile ürünümüzü teslim ederek, garanti süresini başlatıyoruz. Garanti Şartları’nı ana sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Garanti süreniz bitmiş olsa bile, olası talepleriniz için hizmet vermeye devam ediyoruz.

İster cep telefonu ister evinizdeki bilgisayarı kullanarak, oturduğunuz yerden sizlere sunduğumuz 20 ürün ve çeşitleri hakkında hem detaylı bilgi hem de en uygun fiyat bilgisine hızlıca ulaşabilirsiniz.

Firma firma gezmenizi, evinize usta çağırarak ölçü aldırmanızı, telefonda size verilen yarım yamalak bilgilerle, kararsızlık yaşamanızı engelliyoruz.

Piyasa araştırması yaparken, çok fazla zaman kaybı yaşamanızı, yorulmanızı ve olası harcamalarınızın (yakıt, yemek, otopark vs.) önüne geçiyoruz.

Sözleşme öncesi isterseniz, imalat yerlerimizi ve showroomlarımızı görebilir, çayımızı içebilirsiniz.

Ana sayfamızdan ulaşabileceğiniz, Kampanyalarımızla sizlere çok daha avantajlı ürün ve hizmetler sunuyoruz.

adreseteklif.com sözleşme imzalanmadan, kesinlikle nakit veya kredi kart ile sizden ödeme talep etmez

Şimdilik Kayseri ve Nevşehir İl ve İlçelerine hizmet veriyoruz.

adreseteklif ’in web sitesi SSL sertifikalı, güvenlikli bir web sitesidir. adreseteklif ekibine web sitesini ziyaret ettiğiniz ilk andan, işin bitimine kadar her adımda rahatlıkla güvenebilirsiniz.

Sizlerin beklentilerini biliyoruz ve memnuniyetiniz için çalışıyoruz…