Ev veya işyerinize Pencere Hava Filtresi yaptırmak istiyor ama ürünler ve fiyatları hakkında bir ön araştırma yaparak bilgi sahibi olmak istiyorsanız doğru adreseteklif’tesiniz.

Keşif yaptırmanıza veya telefonda eksik bilgi ve fiyat kirliliği yaşayarak, hem zaman kaybına hem de kafanızın karışmasına gerek yok…

Pencere Have Filtresi yaptırmak için, size özel fiyatlar Pencere Hava Filtresi Teklifi Al butonunu kullanarak güvenilir ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Pencere Hava Filtresi ve Avantajları

Pencerelerimizi her açtığımızda, hava ile birlikte içeriye toz, duman, polen, bakteri ve virüs gibi birçok etken girerek, sağlığımızı tehdit etmektedir. Bu maddelerin içeriye girmesini engellemek için Pencere Hava Filtresi üretilmiştir ve hava filtreleri ile daha ferah ve temiz bir hava solumak mümkündür.

İs, duman ve egzos gazlarını Nanofiber katmanlarından geçirmeyerek, süzülmüş temiz bir havanın yaşadığımız ortamlara girmesini sağlar.

Virüs, bakteri ve toz taşıyan partikülleri gözeneklerinden geçirmez.

Ağaç, çiçek ve çimenden gelen ve havayla taşınan polen, küf ve bitki sporlarını gözeneklerinden geçirmez

Ev ve işyeri pencerelerine ; okul, hastane, çocuk odası, yaşlı odası, hasta odası veya alerji sorunu yaşayanların pencerelerine, kolayca takılır aynı zamanda sineklik görevi görür.

Not : Tanıtımı yapılan hava filtresi, insan yaşamında temiz hava soluma konusunda bir katkı sağlama amacını taşımakta olup, doktor tavsiyesi veya tedavi yerine geçmez.

Sağlık sorunlarınızla ilgili mutlaka uzman bir doktordan destek almanız gerekir.