Ev veya işyerinize PVC pencere-kapı yaptırmak istiyor ama ürünler ve fiyatları hakkında bir ön araştırma yaparak bilgi sahibi olmak istiyorsanız doğru adreseteklif’tesiniz

Birçok firma veya ustayı evinize çağırarak, keşif yaptırmanıza veya telefonda eksik bilgi ve fiyat kirliliği yaşayarak, hem zaman kaybına hem de kafanızın karışmasına gerek yok…

Size özel fiyatlara Pvc Pencere Teklifi Al butonunu kullanarak güvenilir ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. (Teklif formunda verdiğiniz ölçülere göre, size en uygun pencere modelini ve açılımlarını ücretsiz olarak çizip, fiyatlandırarak size gönderiyoruz)

PVC Pencere Sistemleri Hakkında Genel Bilgiler...

Pvc Pencere Sistemleri çok fazla çeşit ve ayrıntı içerdiğinden, teknik detaylara girmeden genel özellikler konusunda sizlere bilgi vermek istedik ;

Pencereler sağlıklı ve yaşanabilir mekanlar için, en teomel ihtiyacımız olan hava ve güneş ışığını bize ulaştıran iç mimari öğelerdir. Yeni bir ev yaptırırken veya eski pencerelerinizi değiştirirken en uygun ve en verimli pencere modelinizi beraber seçebiliriz.

Pencereler açılıp kapanma şekillerinden malzeme özelliklerine kadar pek çok açıdan değişiklik gösteren ve farklı ihtiyaçları karşılayan modellere sahiptirler

Alüminyum veya ahşap pencerelerle karşılaştırıldığında PVC Pencere yalıtım değeri en iyi üründür, bu nedenle enerji ve ısıtma maliyetlerini düşürmektedir.

Cam bir pencerenin en önemli elemanlarından birisidir. Çünkü pencerenin ısı yalıtım değerinin iyi ya da kötü olmasını etkileyen en önemli eleman camdır.

PVC pencereler hem ilk satın almada hem de ürün ömrü boyunca maliyet avantajı sağlar. Ahşap pencereler PVC pencerelerden yaklaşık % 20-50 daha pahalıdır, Alüminyum pencereler ise en pahalı alternatif olarak % 30-70 daha fazla maliyetlidir. PVC pencereler, yüksek enerji tasarrufu ve 50 yılı geçkin kullanım ömrü boyunca asgari bakımı sayesinde, kısa ve uzun vadede en ekonomik alternatiftir.

PVC pencereler %100 geri dönüşümlü ve çevrecidir.

Yüksek klor içeriğinden dolayı, PVC pencereler yangın güvenliği özelliklerine sahiptir. Alevlenmesi zordur, ısı üretimi nispeten düşüktür.

PVC pencere uygulamasında en önemli konu ; montajı yapan firma ve ustanın tecrübesidir. Montajın düzgün yapılmaması bu sistemden sağlayacağınız faydayı önemli ölçüde düşürecektir. Size özel fiyatlara Pvc Pencere Teklifi Al butonunu kullanarak güvenilir ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.