Ev veya işyerinize zip perde yaptırmak istiyor ama ürünler ve fiyatları hakkında bir ön araştırma yaparak bilgi sahibi olmak istiyorsanız doğru adreseteklif’tesiniz.

Keşif yaptırmanıza veya telefonda eksik bilgi ve fiyat kirliliği yaşayarak, hem zaman kaybına hem de kafanızın karışmasına gerek yok…

Size özel fiyatlara Zip Perde Teklifi Al butonunu kullanarak güvenilir ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Zip Perde Sistemleri Hakkında Genel Bilgiler…

Zip perde, evlerde, iş yerlerinde ve mekanlarda kullanılan klasik perdelerin yerini almaya başlamıştır. Bu perdeler kaliteli ve sağlam kumaşlardan üretilir, kumandalı ve otomatik sistemle çalıştırılırlar.

Zip Perde Sistemlerinin Avantajları

Klasik perdelerin yetersiz kaldığı durumlarda, zip perde daha şık mekanlar sağlar. Yağmur suyunu geçirmeyen özelliği sayesinde, yağmurlu havanın tadını çıkarmanızı sağlar, delikli yapısı sayesinde de rüzgara karşı son derece etkilidir. Özel tekstil kumaşı çevre etkilerine karşı yüksek direnç gösterir, perde kumaşları silinebilir ve yıkanabilir yapıdadır. Mekana ihtişamlı ve etkileyici bir hava katar. Asıl amacı gölgelendirme olsa da zip perde, fonksiyonellikte sınır tanımamaktadır ; Panjur, tente, jaluzi, sineklik ve stor perde fonksiyonlarının tamamını bir arada sunar. Mekana ihtişamlı ve farklı bir görüntü katarak ortamın kalitesini artırır. Zip perde, uzaktan kumandalı kullanımı ile kullanıcıya kolaylık sağlar. Pencere önleri, Balkonlar, Kış Bahçesi, Pergole tente çevresi, Açık Teras, Cam Tavan üzeri, Ofis İçleri gibi yerlerde kullanılır.

Zip Perde Teklifi Al butonunu kullanarak, güvenilir ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz